×

Biuro obsługi klienta

 • Poniedziałek - Piątek

  8.00 - 15.00
 • Sobota - Niedziela

  nieczynne

Serwis urządzeń

 • Poniedziałek - Piątek

  08.00 - 15.00
 • Sobota - Niedziela

  nieczynne

Potrzebujesz więcej pomocy?

Aktualności

INFORMACJE / WYDARZENIA / NOWOŚCI

środa, 19 czerwca 2024 / Published in Targi

W Monachium w dniach 13-17.05.2024 odbyły się Targi IFAT , na których prezentowaliśmy wraz z naszym Partnerem Hartmann Biofilter – Biofiltr.

poniedziałek, 21 sierpnia 2023 / Published in Targi

Firma Ti-Ma – Wiodący Dostawca Maszyn dla Branży Spożywczej na Targach POLECO

Ti-Ma, renomowany dostawca wysokiej jakości maszyn dla branży spożywczej, ma zaszczyt ogłosić swoją obecność na tegorocznych targach POLECO. Włączając się w ekologiczne inicjatywy i rozwijając nowatorskie rozwiązania technologiczne, Ti-Ma prezentuje swoje zaawansowane urządzenia, które nie tylko podnoszą wydajność produkcji, ale również przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju.

Ekspozycja Ti-Ma na targach POLECO będzie doskonałą okazją dla profesjonalistów z branży mięsnej, aby z bliska zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami. Firma zaprezentuje nowoczesne maszyny, które nie tylko przyspieszają procesy produkcyjne, ale także są zaprojektowane z myślą o minimalizacji wpływu na środowisko. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, maszyny Ti-Ma umożliwiają osiągnięcie wyjątkowej precyzji w obróbce mięsa, jednocześnie redukując straty surowca.

Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa mięsnego, Ti-Ma oferuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do różnorodnych potrzeb. Na targach POLECO firma będzie prezentować zarówno sprawdzone klasyki, jak i najnowsze modele maszyn, które wprowadzają rewolucyjne metody przetwarzania mięsa. Dzięki temu profesjonaliści z branży mięsnej będą mieli okazję zaktualizować swoje wyposażenie i zwiększyć efektywność swoich operacji.

Ti-Ma aktywnie angażuje się w dążenie do ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju. Poprzez prezentację swoich produktów na targach POLECO, firma potwierdza swoje zaangażowanie w ekologiczne inicjatywy, a także zdolność do dostarczania innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań dla branży mięsnej. Oczekuje się, że udział Ti-Ma na tych targach przyczyni się do zacieśnienia współpracy między sektorem mięsnym a dążeniem do ochrony środowiska, co ma kluczowe znaczenie dla przyszłości naszej planety.

Stoisko na targach: Pawilon 5, stoisko 100

Czytaj więcej:
www.poleco.pl/

czwartek, 16 lutego 2023 / Published in Nowe technologie

 

Nowy biofiltr w ofercie Hartmann Biofilter do oczyszczania spalin dymowych z komór wędzarniczych

 

Filtr Hartmanna to elastyczny, modułowy system biofiltrów, który można dostosować do indywidualnych wymagań i możliwości każdego klienta! Dedykowany zakładom przetwórstwa spożywczego, które zmagają się z: dymem wędzarniczym zapachem rybnym, czosnkiem, cebulą innymi uciążliwymi zapachami

JAK TO DZIAŁA?

Dzięki bio-matrycy składającej się z biologicznej warstwy drewna w zrównoważony sposób system Hartmann filtruje zanieczyszczone powietrze z toksycznych gazów i materiałów niebezpiecznych takich jak: endotoksyny, bakterie, kurz czy zapach. Proces ten gwarantuje najlepsze z możliwych oczyszczenie powietrza – z myślą o ludziach, zwierzętach i środowisku – bez użycia środków chemicznych! W odróżnieniu od alternatywnych rozwiązań w Biofiltrze Hartmanna środki wyfiltrowane ulęgają degradacji biologicznej, dzięki czemu stają się nieszkodliwe.
Istnieje możliwość obejrzenia przykładowego systemu filtracyjnego Hartmann np. w Niemczech.

Każdy system biofiltrów Hartmanna jest projektowany zgodnie indywidualnymi potrzebami klienta. Konstrukcja z wytrzymałych, odpornych na korozję materiałów, zapewniających długą, bezawaryjną żywotność. Filtry są dostarczane jako gotowe zestawy do montażu na miejscu i ładowania materiału filtracyjnego zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami.

 

DLACZEGO WARTO?
• znaczna redukcja pyłów i zapachów
• znaczna redukcja LZO ze spalin dymowych, takich jak np. dym wędzarniczy
• bez dodatków chemicznych
• niższe koszty inwestycji i eksploatacji
• znacznie mniejsze koszta w stosunku do katalizatorów i spolaczy
• brak konieczności codziennej kontroli
• dzięki braku konieczności czyszczenia systemu nie ma przestoju w produkcji
• sprawdzona niezawodność po 10 latach testowania

Więcej informacji pod numerem tel. (58) 556 43 29 lub pod adresem e-mail: sekretariat@eko.ti-ma.pl

 

TOP